Pieczarka Siedlecka

Banner podstrony

O firmie

Zdjęcie główne podstrony

Spółdzielnia "Pieczarka Siedlecka" jest grupą producencką specjalizującą się w produkcji wysokojakościowych grzybów: pieczarki białej i pieczarki brązowej i boczniaka. Jako spółdzielnia istniejemy od 2007 roku. Zajmujemy się również skupem i sprzedażą grzybów. Nasze pieczarki sprzedajemy na rynku krajowym sieciom marketów, przetwórniom, firmom z branży gastronomicznej. Jednak zdecydowana większość naszych grzybów jest przedmiotem eksportu do wielu krajów Europy. Nasze pieczarki cenione są za bogaty smak i aromat między innymi przez klientów z Francji, Holandii, Belgii, Grecji i Włoch.

 

Nasi członkowi i dostawcy posiadają wieloletnie doświadczenie w uprawie grzybów. W halach uprawy grzyba stosują zaawansowane systemy klimatyzacji, wentylacji, nagrzewania i zraszania, co daje utrzymania jej wysokiej jakości.

 

Wszyscy członkowie Spółdzielni pozostają pod stałą kontrolą jakości i bezpieczeństwa produkowanych pieczarek. Nadzór nad tym sprawuje niezależna organizacja posiadającej niezbędne certyfikaty i zezwolenia na pobieranie prób pieczarek , podłoża i wydawanie uznawanych w Polsce i Unii Europejskiej opinii. Dzięki temu grzyby produkowane przez członków Spółdzielni „Pieczarka Siedlecka” są bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne, smaczne i zdrowe.

 

Zapraszamy do współpracy!

Galeria

about.jpeg
dyustrybucja.jpeg
Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies